Hakkımızda

Hakan Peugeot Yedek Parça - Hakkımızda

Hakan Peugeot Yedek Parça'ya Hoşgeldiniz...

2005 yılında Ankara’da Hakan TOPCU önderliğinde kurulan Hakan Peugeot her geçen gün büyüyen müşteri potansiyeline sahip bir firmadır. 2005 yılında ilk önce Şaşmaz Oto Sanayi sitesinde bulunan 2000m2lik merkez şubesini açarak yedek parça sektörüne ilk adımı atmıştır. Kuruluşundan bu zamana kadar Peugeot ve Cıtroen yedek parça satışı yapan Hakan Peugeot’nun şu an toplamda 3 farklı yerde şubesi bulunmaktadır.

2011 yılında Ankara İvedik’te 2500m2’lik şubesini açarak Peugeot ve Cıtroen yedek parça alanında daha çok kişiye ulaşma imkânı bulmuştur. Ankara’da yedek parça konusunda rakip tanımayan ve kendini sürekli ilerleten bir firma olması sebebiyle her zaman hem şehir içi hem de şehir dışı yedek parça satışıyla her zaman bir adım önde olmuştur.

Aynı yıl Ankara Başkent sanayi sitesinde 1500m2lik 3ncü şubesini açarak hem Ankara’nın hem de Türkiye’nin Peugeot ve Cıtroen yedek parça da en çok tercih edilen firması olmuştur. Bütün şubelerinin merkez yerlerde olması ve kolay ulaşımı olması sebebiyle her zaman avantajı yakalayan bir firma olmuştur.

Hakan Peugeot 11 yıllık deneyimi ile şuan toplamda 6000m2lik 3 şubede 15 çalışana ulaşarak, bulunduğu konumun ve yerin önemini bilen Türkiye’nin en büyük Peugeot ve Cıtroen yedek parça satan firması konumundadır. Vizyonu gereği her zaman daha çok büyümeyi, aynı zaman da en kaliteli ve en uygun ürünü satarak müşteri memnuniyetini önemseyen, vizyonunu ve misyonunu unutmayarak büyümeye devam etmektedir.

GOOGLE ARAMALARI;
peugeot yedek parça
peugeot yedek parça ankara, ankara ​peugeot yedek parça, ​peugeot yedek parçaları, en uygun ​peugeot yedek parça, ​peugeot yedek parça firmaları, ​peugeot yedek parça şirketleri, ​peugeot yedek parça ostim, ​peugeot yedek parça şaşmaz, 
 

Becerilerimiz

Zamanında Teslimat

98% 98% Oranında

Tek Tıkla Güvenli Alışveris

100% 100% Oranında

Müşteri Mennuniyeti

96% 96% Oranında

Kolay İade

100% 100% Oranında

Vizyon & Misyon

Eryaz Bilgi Teknolojileri; Ulusal ve uluslararası kurumsal pazarda, müşterilerimizle beraber büyüyerek sektörün önde gelen teknoloji firması ve proje bazlı lider iş ortağı olmaktır.
Yazılım sektöründeki en yeni teknolojileri kullanılarak her aşamada kurumsal müşterilerimizin yanında olan güvenilir, profesyonel ve entegratör iş ortağı olmak.

Kurumlara katma değerli hizmetler sağlayarak "kaliteli hizmet - uygun fiyat - müşteri memnuniyeti" anlayışı ile özel teknoloji hizmetleri sunmak,

Müşterilerimizin, kendi sektörlerindeki rekabet avantajı sağlamalarına yardımcı olarak; bilişim teknolojileri pazarındaki yaratıcı, yenilikçi ve lider bir firma olmaktır.
Sektöründeki şirketler arasında kalitede lider olabilmek amacıyla; sunduğumuz ürün, hizmet ve çözümlerin sağlanması için gerekli olan tüm tedbirleri almak, müşterilerimiz ile uyum içerisinde çalışmak ve sistemimizin sürekliliğini etkin kılmaktır.